SSK Sorgula

Ssk sorgula deyin ve ssk hizmet dökümü bilgilerine ulaşın. Nasıl mı? Yazımızın devamında 1 dakika da ssk sorgula deyip sigorta dökümü alıyoruz.

Öncelikle hoşgeldin diyorum. Bu sayfalara gelen binlerce kişiden birisin eminim ki ssk sorgula deyince gerekli bilgilere ulaşıp buradan ayrılacaksın. Senden ricamız, sayfamızı sosyal medyada beğenmeniz.

SSK Sorgula denilince akla direkt olarak yeni işe giriş yapanlarla emeklilik hesabı yapmaya başlayanlar gelir. Sigortalı çalışanlar ssk primlerinin ödenip ödenmediğini öğrenmek için internetten ssk sigorta sorgulaması yaparak bilgi alırlar ve bu sayede akıllarında soru kalmaz. Çalışan herkes 3 ayda 1 kere bu işlemi yapmalıdır. Hem kolay olması hemde şifresiz olarak yapılması da bu sorgulamanın yapılmasını cezbeden diğer ayrıntılar.

Sigortlılık durumunuz ve ssk gün dökümü almak için ssk sorgula deyin. Yazımızda yer alan ssk sorgula’ya girerek açılan ekranda istenen kimlik bilgilerinizi yazmanız sonucu sgk tarafın

SSK Sorgula
SSK Sorgula

dan sizin için hazırlanan sayfaya ulaşacaksınız. Bu sayfanın sağ tarafında yer alan hizmet dökümü yazılı kısım, sizin ssk sorgula sonuçlarınızın yer aldığı kısımdır. Buraya girip, ay ay kaç gün ssk primi ödenmiş, toplam ssk gün sayısı gibi bir çok bilgiye anında ulaşabilirsiniz. Üstelik bütün bu işlemlerin yapılış süresi toplamda 1 dakika bile sürmüyor. Sayfa sayfa gezinmeye gerek kalmadan direk olarak sigortalı ssk sorgula yapabilir ve en kısa yoldan sigorta hizmet bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Unutmayın, tc kimlik no,cilt no girip ssk sorgulaması yapmış olacaksınız. Bir de uyarı yapmak istiyorum, kimlik bilgilerinizi resmi adreslerden başka bir alanda kullanmayın. Bu sizin güvenliğiniz için oldukça önemli bir konu olduğunu unutmayın. İster ssk sorgula olsun, ister emeklilik hesaplaması, sadece resmi sitelere kimlik bilgilerinizi giriş yapın.

SSK Sorgula

Benzer Gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir