İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

SSK Hizmet Sorgulama

Ssk hizmet sorgulama yapmak isteyen onbinlerce vatandaş tc no ile ssk sorgulama yapmaktadır. Ssk hizmet sorgulama uygulaması yeni haliyle yani şifresiz sorgulama sistemi yürürlüğe girdiğinden bu yana işler oldukça basitleşti.

Kaç gün sigorta primim ödenmiş şeklinde soru soranlar bunun cevabını ssk hizmet sorgulama yaparak öğrenme imkanına sahipler. Bunun için esgm sistemine girmek yeterli. Esgm ile ssk hizmet dökümü sorgulama sonuçlarına ulaşmak sizin için oldukça kolay olacaktır. Zira bu sistemde edevlet şifresi gerekmemekte ve sadece vatandaşlık numarası bilgileriyle ssk hizmet sorgulama yapılmaktadır.

Ssk hizmet dökümü almak için sorgulama yaptığınızda esgm de yer alan ilgili alanlara kimlik no girilir ve sorgula denilir. Açılan sayfa yepyeni ssk sorgulama sayfasıdır ve bu sayfada ssk hizmet dökümünden başka daha bir çok sigorta sorgulama ve sağlık hizmetleri alanında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ssk sorgulama, ssk hizmet dökümü, emeklilik hesaplama, ne zaman emekli olurum, ssk prim sorgulama, ssk gün sorgulama, ssk işe giriş tarihini öğrenme gibi ssk hizmetlerini detaylı olarak görebilir ve hizmet alabilirsiniz.

4 Yorum

 1. iskender iskender 28 Mayıs 2014

  ssk hizmet sorgulama hakkında verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.

 2. coskun coskun 17 Temmuz 2014

  kaç.günprimim.vardır.ve.emeli.oluca.ne.kadar.maas.alabilirim

 3. hasan ziya tepe hasan ziya tepe 23 Ağustos 2014

  nezaman emekli olurum caba

 4. izzettin izzettin 27 Ağustos 2014

  ANKARA ve İSTANBUL da çalıştığım iki ayrı sigorta numaralarımın bir leşmesi için UNKAPANI SGK kurumuna dilekçe yazdım acaba birleşmişmidir ve nezaman emekli olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir