İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

SGK ve SSK Hizmet Dökümü Kimlik No Sorgulama

Sgk ve ssk hizmet dökümü tc kimlik no ile sorgulama yapmak internetten bir kaç dakika içinde gerçekleştiriliyor. Ayrıca android cep telefonundan da ssk hizmet dökümü alabilir ve sgk sorgulama yapabilirsiniz. Çalışanlar ve emekliler sgk, ssk, bağkur, emekli sandığı, tarım sigortası gibi sorgulama ve hizmet dökümü alanında kendilerine ait prim sorgulamalarını şifresiz kolayca yapabilirler.

Günümüzde ssk hizmet dökümü almak genel olarak her sigortalının yaptığı bir işlem. Bu ssk sorgulama konusunda özellikle de ssk ilk işe giriş yapmış olanlar bilgi eksikliğine sahipler. İnternet üzerinden ssk sorgulama yapıp ssk işe giriş tarihini öğrenme şansına sahipler. Sigortalı olarak çalışan ve sgk prim sorgulama yapmak isteyen herkes esgk üzerinden esgm ile ssk hizmet dökümü sorgulama sonuçlarına ulaşabilir.

SGK ve SSK Hizmet Dökümü Kimlik No Sorgulama
SGK ve SSK Hizmet Dökümü Kimlik No Sorgulama

Yenilenen haliyle ssk hizmet dökümü sorgulama sayfası aynı zamanda gss borç sorgulama uygulamasını da barındırıyor. Buradan genel sağlık sigortası prim borcunuzu da öğrenebilir ve işlem yapabilirsiniz. Ya da sgk borç sorgulama yapıp sosyal güvenlik kurumuna olan prim borcunuzun detaylarını öğrenebilirsiniz.

Esgm sayfasına girip tc kimlik no yazıp sorgula dediginizde ssk hizmet dökümü, 4c hizmet dökümü, 4a hizmet dökümü, sgk provizyon sorgulama gibi hizmetlere ulaşabilirsiniz.

5 Yorum

 1. yılmaz gümüş yılmaz gümüş 16 Mayıs 2014

  ssk

  • perihanyıldırım perihanyıldırım 28 Mayıs 2014

   nezamanemekliolabilirim pirim günsayısı

 2. dogukan dogukan 11 Ekim 2014

  Kac günüm var

 3. sefat mustafa yılmaz sefat mustafa yılmaz 28 Ekim 2014

  Ne zaman emekli olurum

 4. cuma cuma 26 Kasım 2014

  1981 de skortalıyım nezaman emeklı olurum prımım nekadar tesekurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir